HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19752
5452
5063
1426
1599
7184
5454
11440
1687

Online 40741 užívateľov

Expeditions: Rome


Žáner:Strategická, RPG
Dátum vydania:4. štvrťrok 2021
Stránky hry:expeditionsseries.com
Výrobca:THQ Nordic, Logic Artists
Kúpiť hru Expeditions: Rome
Kúpiť hru

Ťahové RPG Expeditions: Rome nás nezoberie nikam inam než do staroveku, kde sa vtelíte do kože vami vytvoreného legáta, ktorý dostane na čele malej jednotky za úlohu potlačiť gréckych rebelov. Elimináciou rebelantov však hráčova cesta neskončí. Pozrieť sa budeme môcť do radu zaujímavých miest, ktoré sa od seba budú odlišovať nielen dizajnom, ale aj obyvateľstvom, ktoré sa vám v nich postaví do cesty, o čom svedčí zoznam lokalít zložený z Galie, Grécka a Severnej Afriky. V každej destinácii sa váš hrdina spolu so svojimi vernými, ktorých si do družiny naverbuje, má venovať obsadeniu samotného regiónu, získavaniu surovín, výrobe predmetov a samozrejme tiež obrane tábora, na ktorom pôjde stabilne pracovať a zdokonaľovať jeho obranný systém.

Vylepšovať v Expeditions: Rome nepôjde len váš tábor. Zdokonaľovať sa bude tiež hlavný protagonista príbehu a jeho päť unikátnych spoločníkov disponujúcich špecifickými príbehovými linkami. Vylepšiť im môžete ako fyzické, tak aj psychické štatistiky, vďaka čomu budú schopní niektoré situácie vyriešiť aj inak ako za pomoci gladiusu či smrtiaceho pila. Pokiaľ ide o strety, tie majú v Expeditions: Rome obdobne ako v jeho predchodcoch prebiehať formou ťahov a škála schopností, ktoré v nich pôjde použiť, nemá byť vôbec malá.

Silnou stránkou tohto diela nemajú byť len súboje. Veľmi silným ťahúňom by sa mal stať tiež plne nadabovaný príbeh, na ktorého podobu budú mať vplyv veľké rozhodnutia a voľby, ktoré v priebehu hrania urobíte.
Ďalšie videá »


Expeditions: Rome - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.


Súvisiace hry Expeditions: Viking
Expeditions: Conquistador

Diskusia o hre Expeditions: Rome Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |