Ereban: Shadow Legacy | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20062
5454
5063
1426
1599
7239
5573
11763
1687

Online 8188 užívateľov

Ereban: Shadow Legacy


Žáner:Akčná, Adventúra
Dátum vydania:2023
Stránky hry:www.ereban.com
Výrobca:Raw Fury, Baby Robot Games
Kúpiť hru Ereban: Shadow Legacy
Kúpiť hru

Ereban: Shadow Legacy je dynamická stealth plošinovka, kde hráte za Ayanu, posledného potomka zabudnutej rasy. Využívajte mystické tieňové schopnosti, špičkové pomôcky a úkryt či vraždy, aby ste odhalili pravdu o svojej minulosti a kľúč k záchrane umierajúceho, morálne šedého sveta. Aký bude váš odkaz?

SPLYNTE S TIEŇMI
Užite si bezprecedentnú kombináciu zakrádania a tieňov vďaka schopnosti Shadow Merge. Ponorte sa do tieňov a voľne sa nimi pohybujte, šplhajte po stenách, dostaňte sa na neprístupné miesta, útočte z krytu alebo pokračujte bez toho, aby si vás niekto všimol. Absorbujte ozveny a učte sa ďalšie smrtiace či nesmrtiace tieňové schopnosti, vyrábajte pokročilé pomôcky, kombinujte toto všetko so svojou mrštnosťou a infiltrujte hranice Heliosu, aby ste zistili, čo skrývajú.

DEFINUJTE SVOJ TIEŇOVÝ ODKAZ A ŽITE S NÁSLEDKAMI
Vyhýbajte sa alebo zabíjajte. Ušetrite alebo pohlťte. Rozhodnutie je na vás: kam až ste ochotní zájsť kvôli odhaleniu pravdy? Pristupujte ku každej úrovni pomocou vlastného štýlu hry. Pohybujte sa pomocou svojich schopností ako duch alebo útočte ako smrtiaci tieň v tomto sci-fi svete, kde sa činy vymykajú hraniciam dobra a zla.

PRESKÚMAJTE NÁDHERNÝ UMERAJÚCI SVET POČAS PÁTRANIA PO PRAVDE
Ako posledný potomok Erebanu odhaľte tajomstvo toho, kým ste a čo sa stalo s vašim ľudom. Vydajte sa do trosiek miest bez života, infiltrujte sci-fi zariadenia vytesané do prastarých chrámov a objavte pozostatky svojej zabudnutej rasy. Odhaľte pravdu o Heliose, kryptickej energetickej megakorporácii, ktorá tvrdí, že vyriešila energetickú krízu.
Ďalšie videá »


Ereban: Shadow Legacy - screenshot
screenshoty »Hodnotenie hry

Hra ešte nevyšla.Diskusia o hre Ereban: Shadow Legacy Pridať príspevok
Žiadne diskusné príspevky.

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |