HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
22016
5463
5063
1438
1600
7396
6412
13788
1687

Online 11332 užívateľov

Užívateľ > gto42 > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |













Hustá tunelovka, lahká obtiažnost je tažšia než fear 1 na tažkej. Dobrá hudba. Nakonci je ten správny pocit: dokázal som to :D






Kvalitne vypracovaná tunelovka o mimozemstanoch a prišerách. Protagonistu nadaboval David Duchovny z Akta X a hlavného mimozemštana Marilyn Manson.


















Hra za 10€. Není to zabáva ani na lehke obtižnosti. Left 4 Dead 3 to určitě není. Za vyskoušení 60 € je moc. Killing Floor 2 je lepší.
Pro mě nejpřesnější a nejtemnějěší atmosféra batmana ze všech filmu i her je zde. To je tak vážné a hluboké a pochopíte to snad až budete starší.
























































































prva misia bola najzaujmavejsia. Aj ked pribeh nieje az taky fascinujuci. tak hra je spravena zo vsekym co ma mat.








DreamLand: Final Solution je fascinujúcim zjavom českej hernej histórie, ktorý dokáže očariť svojou nekompromisnou originalitou. V dnešnej dobe, kedy je trh presýtený vizuálne stereotipními a generickými titulmi v Unreal Engine 5, pôsobí táto klasika ako niečo nové.


















Tohle je RPG! a otevřený svět jak má být! Nijak uměle prodloužená herní doba. Vedlejší mise jsou super a dokonce ty neoznačené mise mají svoji hloubku. Má to více koncu a dokonce i vedlejší mise mají ruzná zakončení. Jestly bych nějaké RPG hře dal 100%, jak to někdo udělal u Zaklínače 3 tak by to bylo u mně jedině Fallout 3!!
+ stavění, nic extra ale jako vedlejší činnost pobaví
+ konverzace, vypadá dobře ale je spomalená
+ celkem zajímavé intro a i ten zdlouhavý závěr
+ celou hru jsem doufal že mě neco překvapí

- pribeh, celou hru to samé, žádný dechberoucí zvrat
- zbraně jsou slabé, je jich hodně a je to jen bordel v inventáři
- velké nudné mapy, kde nic není
- grafika z animáku
- uměle prodloužená herní doba.(jdu do malé chatky loading 1 minutu, nic tam není, vyjdu z chatky loading 1 min)
- slabý scénář
- stereotipní lokace


























+ zvuk ma perfektny pozičny zvuk
+ dobra fyzika
+ stare dobre cutsceny
+ prostredie niekedy očarí

- nevypnutelna akrceleracia myši
































Kromě toho že je to naše česká hra a má ne technologicky, ale charismaticky a REALISTICKY udělanej českej dabing, je to pro mě jedna z nejlepších her všech dob. To platí i v roce 2021! Mafijánská atmosféra zachována.
















































+ zvýšení fps

- downgrade grafiky
- narušený původní dizajn
- oslabená atmosféra
- odebrán realizmus
- znížená obtížnost


+stojí to za hranie
+pekne farby
+dobrá atmosféra
+zaujmavé prostredie
+cutscény

-moholo tam byt viac dialogou
Běžná fps střílečka s cutscenami, příběhem, EAXem, Fyzikou a samozřejmně atmosférou.

Tlačitka pro save-load jsou vedle sebe (F7,F8), tak si je změnte, protože když náhodou rychle zmášknete save a nechtěně load, tak se vám hra neuloží správně a dohráli jste.






























-První dve kapitoly zbytečně dlouho představují syna Samuela
-Hodně příbehových děr
-Nevyvážená hlasitosti zvuku
-Význam Posel Smrti se stratil

+Super hudba
+bylo fajn se vratit na staré místa
+Celkem dobré pokračování ale trochu schazuje 1 díl.


84%Prey








75%RAGE


















nejeto ziadny extra zazitok ale zazenie nudu. Grafika rozmazana, hratelnost na pc dodrbana, pribeh slaby






















Zozačiatku dobrá hororová, atmosferická, strielačka, opusteny dom, podzemne tunely, pasce ale potom koniec. Asi už vyvojári nemali dalsie napady tak to ukončili a to je lepšie než stereotyp. Ale je to kratke a to tomu uberá na hodnotení.
















+ Dobry dabing (Pavel Sokup)
+ štyl a pribeh hry, ktory sa dnes už nevidí
+ fotorealisticke textury

- hra pre win 98, tak nieje optimalizovana na nove os, ale da sa fixovat.






86%SOMA


















































+ pribeh plny zvratou, prekvapeni, zamyslenia
+ upgrady maju zmysel a su citit
+ grafika ma pekne farby
+ boj je jednoduchy a je mozne utocit aj na viacerych nepriatelov
+ scenar nieje zbytocne natahovany, je zmysluplny
+ hra co ma vsetko co ma mat na vysokej urovni


+par zaujmavych misii sa najde
+rozdielna cesta v 3 kapitole (Iorvet/Roche)
-pribeh o vrahoch kralov mi pride ako jedna misia a nie pribeh zaklinaca plneho zvratou a prekvapeni
-zase som stratil pamet, ked sa mam zase ucit to iste?
-import save znehodnocuje predmety a neakceptuje prinehove rozhodnutie
-chyba tu skupinovy styl, ktory vystriedalo skakanie okolo nepriatelov
-hra je kratsia o 2 kapitoly

-stereotypne prostredie
-grafika nerealisticka
-umelo natiahnuta herna doba
-pribeh je len prolog a epilog
-velka mapa, kdesa toho moc nedeje
-dlhe nudne dialogy


+ grafika
+ přibeh má zajimavou myšlenku

- krátké 1 az 2 hodiny
- nejde eax ani 3D přes alchemy nebo openal ale 7.1 jo, ale jen 2D
Tahle hra možná jen tak nevynikne, ale má svoje kvality. Třeba hudba, nijak zajímavá ale má skutečně 5.1 kanálů, žádný upmix. Další hrou s hudbou 5.1 je CoD Modern Warfare 2 (původní).

































© 99-2025 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |